شما میتوانید شماره خود را در دایرکت اسپین و واتس اپ بگذارید و مشاورین ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس میگیرند و راهنمایی تان میکنند برای ثبت نام فرزندتان و باله و ژیمنناستیک به خاطر انعطاف بالایی که به بدن فرزند شما میدهد، تمرین مداوم و کار مداوم وادامه دار میخواهد که بر روی عضلات و استحکام استخوان ها کار شود ، ادامه مستمر در این دو رشته لازم است .

( رویال آکادمی انگلستان ) .             Rad   طبق سیستم

محصولات کمک آموزشی     که شامل ۸ بخش میشودکه گام به گام به فرزند شما آموزش داده میشود در کنار کار در باشگاه در منزل هم فرزند  این  ها به شکلی فیلم برداری شده که انگار یک مربی خصوصی با فرزندتان درمنزل کار میکند و همچنین       آزمون برای بچه ها که کیفیت کار را فوق العاده بالا میبرد.

کلاس ها در هر جلسه ۶۰ دقیقه طول میکشد و غیبت مجاز برای ثبت نام ۱ ماهه حداکثر یک جلسه و برای ثبت نام ۳ ماهه تا ۴ جلسه میتوانند غیبت داشته باشند.

بله ، پنجشنبه ها و یک روزهایی در هفته کلاس ها به صورت ۲ ساعته و فشرده برای مادران شاغل و یا مادرانی که دوست دارند کلاس فرزندشان به صورت فشرده برگزار شود ، داریم .

بله ، کلاس های خصوصی با تعداد ۳ نفر و نیمه خصوصی با تعداد ۶ نفر در تمام شعبه ها برگزار میشود.

گروه هایی برای هر شعبه وجود دارد که همه والدین در آن گروه عضو هستند و روزانه ازعملکرد فرزندشان در کلاس با فیلم و عکس آگاه میشوند و مشاهده میکنند و پایان هر ماه با حضور والدین جشن کارنامه و بازخورد عملکرد کودک برگزار میشود.

علاوه بر اینکه پایان هر ماه فرزند شما کارنامه دریافت میکند برای عملکرد یک ماهه خود ، هر ۶ تا ۷ ماه امتحان پایان ترم گرفته میشود و مدرک به فرزند شما داده میشود و لول کودکمان ارتقا پیدا میکند.

بله ، با توجه به سن فرزند شما و رشته ای که کار میکند بازی های آموزشی مفید و عالی برای فرزند شما در طول کلاس ارائه میشود .

استمرار در آموزش بسیار مفید و عالی است و نتیجه بهتری دارد ولی میتوانید یک وقفه خیلی کوتاه البته چند ماه یک بار بین دو ترم ثبت نام داشته باشید .

با مراجعه به شعبه ها و اجرای تست فرزند شما با توجه به رشته ای که انتخاب میکند و به کمک مربیان میتوانید از نقاط قوت و ضعف فرزندتان مطلع شوید و به کمک کلاس ها ، آموزش و مربیان نقاط ضعف را از بین ببرید و نقاط قوت را تقویت کنید.

بعد از پایان دوره فرزندتان امتحان های سراسری از کل شعبه ها با حضور فرزندتان برگزار میشود و به آنها سرتی فیکیت اهدا میشود.

امتحان های هر ترم بر اساس آموزشی است که بچه ها در طی ۶ الی ۸ ماه حرکاتی که آموزش میبینند را برای تغییر سطح امتحان میدهند و جشن کارنامه ماهانه برگزار میشودو هنرجوها پایان هر ماه حرکاتی که تعیین شده در آن ماه آموزش میبینند را امتحان میدهند.

بله با داشتن سرتیفیکیت ها و تعیین سطح در مدارس خارج از کشور ادامه امکان پذیر میباشد.

مربی فرزند شما دارای کارت مربیگری ژیمناستیک از فدراسیون ژیمناستیک هستند و با تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی .

تدریس کلاس های ما بر اساس     های آموزشی با یک متد و یک روش در تمام شعبه ها و با یک کیفیت عالی تدریس میشود.

در طول ترم انتقال از یک کلاس به کلاس دیگر و از یک رشته به رشته دیگر و یا حتی به شعبه دیگر امکان پذیر است .

بله ، تمام کلاس های مجموعه اسپین بر اساس رنج سنی چیدمان میشودو همه بچه ها بر اساس رده سنی در کلاس هستند .

کلاس های ژیمناستیک مجموعه اسپین رده سنی ۵-۳ سال به صورت مختلط برگزار میشود.

هنگام ثبت نام قبض ثبت نام دریافت میکنید که شروع و پایان هر ترم فرزندتان در آن قید میشود .

میتواند از کلاس ها به صورت تک جلسه استفاده کند.

بله ،هر فرزندی با ورود به کلاس ۳۰ دقیقه تایم تست از کلاس را دارد که ارتباط با مربی و کلاس را در فرزندش تست کنیم و آیا دوست دارد و با نحوه تدریس آشنا شوید و بعد ثبت نام را انجام دهید.

ظرفیت کلاس ها ۱۰ نفره است و بیش از ۱۰ نفر ، کلاس ها با کمک مربی تشکیل میشود.

بچه ها تا گرید ۸ برای گرفتن مدرک مستر باید آموزش ببینند. زمان آن بستگی به انگیزه ، تمرین و استمرار شاگرد دارد.

مربی ها با تکنیک و دوره های آموزشی ک دیده اند اگر کودکی مقاومت در انجام امتحان کند، مربی از پلن های جایگزین استفاده میکند.

حضوری تشریف بیاورید با صحبت با مشاوره ها . نزدیکترین شعبه به شما معرفی میشود.

حضوری پرسیده شود در نزدیکترین شعبه .