پکیج های تصویری آموزش و امتحان مجموعه زنجیری اسپین

خانواده های زیادی با مجموعه اسپین تماس می گیرند و اظهار دارند که تمرین حضوری 2 روز هفته برای بچه ها کافی نیست و کودکانشان چون آموزش هایی که در باشگاه می بینند تمرین نمی کنند، آنها را فراموش می کنند.

برای حل این مشکل، مجموعه اسپین پکیج های تصویری را تولید کرده که شامل هوم ورک و تمرین برای امتحان پایان سطح می باشد. با استفاده از این پکیج ها، کودکان می توانند در خانه تمرین کنند و مهارت هایی که به صورت حضوری آموزش می بینند را بهتر فرا گرفته و در امتحان نیز موفق تر عمل کنند.

در ویدئو زیر نحوه آموزش در این پکیج های تصویری را مشاهده می کنید:

 

نحوه ساخت این ویدئو ها کاملا حرفه ای بوده؛ به طوری که کودکان احساس می کنند که مربی در خانه کنارشان با آنها تمرین می کند.

پکیج های تصویری هوم ورک و امتحان یکی از مزیت های رقابتی باشگاه اسپین است که به کودکان این امکان را می دهد که علاوه بر آموزش حضوری، در خانه نیز آموزش هایشان را تکمیل کنند و برای امتحانات پایان سطح که مدرک نیز دریافت می کنند، آمادگی بیشتری داشته باشند.

برای مشاوره و تهیه این پکیج ها با شماره زیر تماس بگیرید:

باشگاه ورزشی کودکان اسپین | ژیمناستیک تخصصی | ژیمناستیک ریتمیک | ایروبیک | تغذیه کودکان

 شماره تماس شعبه : 09129171854

آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

سایر موضوعات

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما بزودی از طریق  ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل برای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم

محبوب ترین مقالات اسپین کلاب

پرسش از دکتر