حل مشکل چاقی کودکان با ورزش

زندگی ماشینی امروزه و آپارتمان نشینی یکی از بزرگترین معضلات این دوران شده است. عدم تحرک کافی در کودکان به دلایل شرایط زندگی و شرایط محیط زندگی، علاقه افراطی نسبت به کامپیوتر، گوشی تب لت و موبایل و بی توجهی والدین باعث شده است که با پدیده چاقی کودکان مواجه باشیم. در ادامه مقاله در مورد اینکه، چگونه ژیمناستیک در جلوگیری از آسیب های ورزشی کمک میکند، صحبت میکنیم.

حل مشکل چاقی کودکان با ورزش

دلایل اضافه وزن و چاقی کودکان

راه حل مقابله با چاقی کودکان

کودکانی که اضافه وزن دارند در صورت شرکت در کلاس های ژیمناستیک به وزن مطلوب می رسند و علاوه بر آن از نظر سوخت و ساز قند نیز وضعیت بهتری پیدا می کنند. چاقی کودکان بسیاری از جوامع صنعتی را تهدید می کند و یکی از پیامدهای این وضع افزایش ابتلای کودکان به دیابت است که سلامت کودکان را به خطر می اندازد.
شرکت کودکان در کلاس های ژیمناستیک چنانچه با برنامه ریزی مناسب برای کاهش وزن باشد با موفقیت زیادی همراه است. در این کلاس ها علاوه بر ورزش ژیمناستیک نحوه سالم زندگی و نحوه تغذیه سالم نیز به کودکان آموزش داده می شود.

چاقی شکم در کودکان مساله ای جدی است که می تواند سلامت آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. در اینجا به چند عادت غذایی و ورزش مناسب لاغری کودکان اشاره میکنیم

توصیه هایی برای افزایش فعالیت بدنی در کودکان چاق و غیره

باشگاه ورزشی کودکان اسپین | ژیمناستیک تخصصی | ژیمناستیک ریتمیک | ایروبیک | تغذیه کودکان

 شماره تماس شعبه : 09129171854

آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

سایر موضوعات

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما بزودی از طریق  ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل برای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم

محبوب ترین مقالات اسپین کلاب

پرسش از دکتر