شعبه پاسداران

کودکان سرمایه های کشورند و تمام تلاش جامعه باید در راستای پرورش صحیح و رشد و بالندگی آن ها باشد. کوکان سرشار از انرژی هستند و به محیطی مناسب جهت تخلیه این انرژی نیاز دارند. به همین خاطر باشگاه ورزشی مخصوص کودکان در شمال تهران شرایطی را فراهم نموده است تا کودکان بتوانند در فضایی امن و دوستانه ورزش باله و ژیمناستیک را یاد بگیرند و بعد ذهنی و جسمی خود را تقویت کنند.

رشته های اسپین

گالری شعبه پاسداران

باشگاه ورزشی کودکان اسپین، شعبه پاسداران

امروزه کسی نیست که از مزایای بی شمار ورزش کردن بی خبر باشد. انجام فعالیت های بدنی خصوصا برای کودکانی که در سن رشد هستند، بهترین راه برای تخلیه انرژی، آشنا شدن با توانایی های خود و سرگرم شدن است. به همین خاطر است که برخی والدین، کودکان خود از سنین بسیار پایین در کلاس های ورزشی ثبت نام می کنند.

اگر شما نیز به دنبال یک مجموعه ورزشی حرفه ای برای کودکتان می گردید، باشگاه تخصصی کودک پاسداران بهترین گزینه پیش روی شماست. در این باشگاه دو نوع ورزش باله و ژیمناستیک به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی آموزش داده می شود. در ادامه به معرفی هر یک از کلاس های باله و ژیمناستیک اسپین در شعبه پاسداران می پردازیم.

کلاس باله کلاسیک و مدرن در پاسداران

باله مانند هر ورزش دیگری، علاوه بر جسم، تاثیرات مثبت بسیاری بر روی ذهن نیز می گذارد. افزایش قدرت تمرکز، بهبود حافظه، افزایش اعتماد به نفس و … از جمله این تاثیرات مثبت هستند. بهترین زمان برای شروع یادگیری باله سنین پایین می باشد. اما در هر صورت افراد با هر میزان سنی می توانند این ورزش مفید را یاد بگیرند.

رقص باله ای که در کلاس باله پاسداران آموزش داده می شود، به دو صورت مدرن و کلاسیک است. در باله مدرن بیشتر به بازآفرینی حرکات باله و به وجود آوردن خلاقیت های جدید در این نوع رقص پرداخته می شود. آموزش باله در شعبه پاسداران زیر نظر مربیان حرفه ای و دوره دیده انجام می شود که همه سعی می کنند محیطی امن و دوستانه را برای کودکان شما به وجود آورند. 

باشگاه ژیمناستیک پاسداران

ورزش ژیمناستیک با تمرکز بر روی حرکات کششی بدن، قدرت تعادل و چابکی افراد، می تواند گزینه مناسبی برای تقویت جسم فرزند شما باشد. در باشگاه ژیمناستیک در پاسداران دو نوع ژیمناستیک تخصصی و ریتمیک آموزش داده می شود. در ژیمناستیک ریتمیک افراد یاد می گیرند که چطور با ریتم موسیقی حرکات نمایشی و هنری را با استفاده از توپ، روبان و حلقه انجام دهند. به همین خاطر می توانند علاوه بر ورزش، یک سرگرمی بسیار جذاب برای افراد باشد.

با ثبت نام فرزند خود در باشگاه ژیمناستیک کودکان خیابان پاسداران، از آموزش حرفه ای این ورزش توسط افراد مجرب و حرفه ای مطمئن شوید و تجارب لذت بخشی را برای کودکان خود به ارمغان آورید.

شرکت در باشگاه ورزشی کودک پاسداران چه مزایایی دارد؟

مزایای ثبت نام در کلاس های باله و ژیمناستیک مجموعه اسپین در شعبه پاسداران، باعث شده است تا والدین بسیاری به این کلاس ها اعتماد کرده و کودکان دلبند خود را برای ساعاتی به دست مربیان اسپین بسپارند. این مزایا را در ادامه بررسی می کنیم.

محیطی آرام، پاکیزه و بهداشتی

ما درک می کنیم که نظافت محیط کلاس و رعایت نکات بهداشتی در آن جا یکی از مهم ترین دغدغه های والدین است. به همین خاطر برای آرامش خیال این عزیزان، مجموعه تلاش می کند تمامی موارد بهداشتی را رعایت کرده و محیطی پاکیزه برای کودکان بسازد.

استفاده از متدهای حرفه ای

تمامی ورزش ها و تمرینات آموزش داده شده در باشگاه ورزشی کودکان پاسداران، بر اساس آخرین متدهای آموزشی مؤسسه رویال آکادمی انگلستان انجام می گردد.

کادر حرفه ای با رفتاری کاملا دوستانه

برای کودک، رفتاری که مربی با او دارد بیش از هر چیز حائز اهمیت است. مربیان باشگاه ورزشی اسپین در شعبه پاسداران، به خوبی با طرز برخورد مناسب با کودکان شما آشنایی دارند.

برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین

اگر به هر دلیلی کودک شرایط شرکت در کلاس های حضوری را نداشته باشد، می تواند با ثبت نام در کلاس های آنلاین اسپین زیر نظر مربی ورزش باله و ژیمناستیک را فرا گیرد.

تماس با ما

مشاوره با ما

تماس از طریق واتساپ

دوره های اسپین

شعبه های اسپین

فروشگاه اسپین

رژیم غذایی