اسپین شعبه نارمک و تهرانپارس

به دنبال بهترین باشگاه ورزشی کودکان در شرق تهران هستید؟ فکر می کنید فرزندتان به محیطی امن و مناسب برای سرگرمی و یادگیری ورزش های مختلف احتیاج دارد؟ باشگاه ورزشی کودکان در تهرانپارس و نارمک بهترین گزینه پیش روی شماست! در کلاس های مجموعه اسپین واقع در تهرانپارس و نارمک کودکان به صورت حرفه ای و از سطوح مبتدی تا پیشرفته به یادگیری ورزش باله و ژیمناستیک می پردازند. کمتر کسی است که از فواید ورزش کردن و انجام فعالیت های بدنی برای کودکان آگاهی نداشته باشد.

رشته های اسپین

گالری اسپین شعبه نارمک و تهرانپارس

باشگاه ورزشی باله و ژیمناستیک اسپین، شعبه نارمک و تهرانپارس

کودکان سرمایه های کشورند و تمام تلاش جامعه باید در راستای پرورش صحیح و رشد و بالندگی آن ها باشد. کوکان سرشار از انرژی هستند و به محیطی مناسب جهت تخلیه این انرژی نیاز دارند. به همین خاطر باشگاه ورزشی مخصوص کودکان در شرق تهران شرایطی را فراهم نموده است تا کودکان بتوانند در فضایی امن و دوستانه ورزش باله و ژیمناستیک را یاد بگیرند و بعد ذهنی و جسمی خود را تقویت کنند.

اگر مایل هستید بیشتر درباره کلاس باله و ژیمناستیک کودکان در نارمک و تهرانپارس بدانید، در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به فضای این کلاس ها داشته باشیم.

کلاس باله کودکان شرق تهران

یادگیری هر نوع ورزشی، فواید و مزایای فراوانی را برای بدن دارد. رقص باله نیز علاوه بر تقویت جسم، اثرات مثبت متعددی را بر روی قوه ذهنی کودک نیز می گذارد. قدرت حافظه، تعادل و اعتماد به نفس کودک در طی یادگیری رقص باله نیز بهبود پیدا می کند.

آموزش باله کودکان در شرق تهران توسط مربیان حرفه ای و مهربان انجام می گردد. آن ها فضایی صمیمانه و امن را برای آموزش کودکان فراهم می کنند تا فرزند شما علاوه بر یادگیری باله، اوقات خوش و به یادماندنی را نیز داشته باشد. کلاس رقص باله کودکان در شرق تهران شامل آموزش باله مدرن و کلاسیک می شود. باله مدرن علاوه بر حرکات اساسی و همگانی در رقص باله، به خلق حرکات خلاقانه و در سطوح بالاتر نیز می پردازد.

باشگاه ژیمناستیک در تهرانپارس و نارمک

بسیاری از والدین فرزندان خود از همان سنین کودکی در کلاس های ژیمناستیک ثبت نام می کنند. چرا که بهترین دوران کودکی بهترین زمان برای شروع یادگیری ورزش ژیمناستیک است. در باشگاه ژیمناستیک در تهرانپارس، دو نوع ژیمناستیک تخصصی و ریتمیک آموزش داده می شود.

ژیمناستیک ریتمیک همان طور که از نامش پیداست همراه با ریتم موسیقی می باشد. افراد در این نوع ورزش یاد می گیرند که چطور با روبان، حلقه و توپ حرکات ژیمناستیک نمایشی انجام دهند. مدرسه ژیمناستیک در شرق تهران دارای کادر و مربیانی است که علاوه بر تخصص در حرفه ورزشی خود، به خوبی با نحوه رفتار با کودکان آگاه هستند.

مزایای شرکت در کلاسهای باله و ژیمناستیک شرق تهران

تماس با ما

مشاوره با ما

تماس از طریق واتساپ

دوره های اسپین

شعبه های اسپین

فروشگاه اسپین

رژیم غذایی