مجموعه ورزشی اسپین، شعبه مرزداران

همه ما برای ارتقا سلامت جسمی و ذهنی خود به انجام فعالیت های بدنی و ورزش کردن احتیاج داریم. این مسئله برای کودکان از اهمیت بیشتری برخوردار است. از آن جایی که کودکان در دوران بسیار حساس رشد به سر می برند و در حال یادگیری پیرامون خود هستند، به یک فضای امن و مناسب احتیاج دارند. آن ها در این فضا می توانند آزادانه بازی و ورزش کنند، یاد بگیرند و اوقات خوشی را داشته باشند. باشگاه ورزشی کودکان اسپین در مرزداران با فراهم نمودن چنین فضایی می کوشد تا نقش مهمی در رشد و بالندگی کودکان این سرزمین داشته باشد.

مجموعه ورزشی اسپین در سایر شعب خود به آموزش حرفه ای دو ورزش باله و ژیمناستیک می پردازد. اما با توجه به علاقه و تقاضای شرکت کنندگان کلاس های ورزشی اسپین، این مجموعه مفتخر است اعلام کند که باشگاه ورزشی کودکان مرزداران علاوه بر کلاس های باله و ژیمناستیک، کلاس های تکواندو و کیک بوکسینگ کودکان را نیز برگزار می نماید. در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی این کلاس ها و محیط باشگاه ورزشی کودکان در مرزداران بپردازیم.

کلاس باله مرزداران

یادگیری باله هر چند در هر سنی امکان پذیر است، اما بهترین سن برای یادگیری این ورزش سنین کودکی می باشد. به همین خاطر است که بسیاری از والدین فرزندان خود را از همان ابتدا به کلاس باله می فرستند. در کلاس باله مرزداران رقص باله به صورت کلاسیک و مدرن و بر اساس آخرین متدهای آموزشی مؤسسه رویال آکادمی انگلستان به کودکان دلبند شما آموزش داده می شود.

باشگاه ژیمناستیک مرزداران

ژیمناستیک یکی دیگر از ورزش هاییست که در یادگیری آن در سنین کم توصیه می گردد. در این ورزش به آموزش حرکات کششی، افزایش قدرت چابکی و تعادل کودکان پرداخته می شود. مربیان باشگاه ژیمناستیک در مرزداران به کودکان ژیمناستیک تخصصی و ریتمیک را آموزش می دهند. ژیمناستیک ریتمیک همراه با ریتم موسیقی و با استفاده از روبان، توپ و حلقه انجام می شود. بنابراین کودکان می توانند لحظات خوش و مفرحی را علاوه بر تقویت کردن جسم خود داشته باشند.

کلاس تکواندو کودکان در مرزداران

اگر به دنبال کلاس تکواندو کودکان در غرب تهران می گردید، کلاس های مجموعه اسپین در شعبه مرزداران می تواند همه آن چیزی را که از یک کلاس حرفه ای و ایده آل احتیاج دارید برآورده کند. باشگاه تکواندو کودکان در غرب تهران محله مرزداران محیطی کاملا دوستانه و امن را برای کودکان مهیا کرده است. بدین ترتیب فرزندان شما می توانند ورزش تکواندو را از سطوح مبتدی تا پیشرفته در فضایی کاملا امن فرا گیرند.

یادگیری ورزش های رزمی از جمله تکواندو اگر زیر نظر مربی حرفه ای نباشد، می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به بدن افراد وارد کند. بنابراین با سپردن فرزندان خود به مربیان کلاس تکواندو کودکان مرزداران در غرب تهران، از بابت آموزش اصولی و حرفه ای آن ها اطمینان خاطر داشته باشید.

باشگاه کیک بوکسینگ در غرب تهران

محیط باشگاه کیک بوکسینگ مرزداران بسیار پاکیزه و امن است و تمامی موارد بهداشتی در آن جا توسط شرکت کنندگان و کادر باشگاه رعایت می شود. در این کلاس ها، ورزش کیک بوکسینگ به صورت کاملا حرفه ای تحت نظر مربیان مجرب آموزش داده می شود. همچنین در کلاس کیک بوکسینگ بانوان اسپین در شعبه مرزداران، محیط ویژه ای برای بانوانی که قصد دارند این ورزش را به صورت جدی و حرفه ای فرا گیرند مهیا شده است.

تمامی کلاس های باله، ژیمناستیک، تکواندو و کیک بوکسینگ به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. بدین ترتیب عزیزانی که شرایط آمدن به باشگاه را ندارند، می توانند در کلاس های آنلاین اسپین ثبت نام کرده و ورزش مورد نظر خود را تحت نظر مربیان حرفه ای فرا گیرند.

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با
[theme-my-login]

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با
[theme-my-login action="register"]

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید.