اگر دوست دارید در خانه ورزش کنید، نیازی نیست به دنبال فرصتی باشید که بدون حضور کودکتان این کار را انجام دهید. در واقع برعکس! می توانید در خانه با کودک دلبندتان ورزش کنید تا هم اوقات مفرحی داشته باشید و هم شما و فرزندتان از مزایای ورزش کردن بهره مند شوید. در این مطلب به ۱۲ تمرینی که می توانید با کودکان خود انجام دهید اشاره کرده ایم. وسایل ضروری ورزشی خود، مانند حلقه های هولاهوپ، را بردارید و شروع کنید. امیدواریم لذت ببرید.

۱۲ حرکت تمرینی برای ورزش خانوادگی!

1- کوهنوردی

کوهنوردی

2-بیر کرال (خرس خزنده)

بیر کرال

3- استار جامپ

بچه ها عاشق این حرکت هستند. صاف بایستید، سپس به صورت انفجاری به هوا بپرید و پاهای خود را در هوا از هم باز کنید. در این صورت ظاهر شما شبیه یک X بزرگ در هوا خواهد شد. در هنگام پریدن به خاطر داشته باشید که حتما با کودک خود بلند بگویید: من یک ستاره هستم.

استار جامپ

 

4- پوش آپ (شنا)

پوش آپ

 

5- دراز نشست

یک حرکت کلاسیک دیگر. درصورتی که به کمی کمک احتیاج دارید، می توانید انگشتان پای خود را به لبه ی مبل و یا میز قهوه بچسبانید و یا از کودک خود بخواهید تا پاهای شما را برایتان بگیرد و سپس جاهای خود را عوض کنید.

دراز نشست

6- برپی

برپی

7- اسکوات

همه ی بچه ها از بدو تولد اسکوات زن هستند! با هم مسابقه بگذارید تا ببینید چه کسی می تواند عمیق تر اسکات بزند، یا چه کسی می تواند به مدت ۶۰ ثانیه در حالت اسکوات باقی بماند. برای انجام این کار، صاف بایستید و پاها را هم عرض شانه باز کنید، سپس زانو را خم کنید. مطمئن شوید که زانوها از انگشتان پا جلوتر نمی زنند و بازوهای شما کاملا صاف هستند.

اسکوات

8- بالا کشیدن پا

بالا کشیدن پا

9- لانجز

لانجز

10- پلانک

پلانک

11- جامپینگ جک (پروانه)

چه مدل های کلاسیک آن و چه مدل های مدرن شده ی این حرکت را می توانید برای بارها و بارها انجام دهید. انجام این حرکت می تواند ضربان قلب شما را بالا ببرد.

جامپینگ جک

12- باتر فلای کیک (لگد پروانه)

باتر فلای کیک

می توانید یک برنامه ی تناسب اندام برای تلفن همراه خود دانلود کنید تا بتوانید زمان بندی بهتری برای استراحت و تمرین داشته باشید. به طور معمول بهتر است ۴۰ ثانیه تمرین کنید و ۱۰ ثانیه استراحت داشته باشید. حتی می توانید برنامه های بالا را با هر تمرین دیگری که بلد هستید، جایگزین کنید. فقط به خاطر داشته باشید که روزانه حداقل ۳۰ دقیقه تمرین کنید.

باشگاه ورزش کودکان اسپین | ژیمناستیک تخصصی | ژیمناستیک نمایشی | ایروبیک | اسکیت

🚗 آدرس: خیابان ولیعصر | بالاتر از زعفرانیه | خیابان یکتا | نبش فهمیده

☎️ شماره تماس شعبه : ۲۲۷۵۹۶۸۱  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *