اسپین شعبه شهر زیبا

شماره تماس 1 : ۰۹۱۲۹۱۷۱۸۵۴

مدرسان شعبه شهر زیبا

امروزه مزایای ژیمناستیک برای کودکان بیش فعال به اثبات رسیده است. ژیمناستیک و ورزش های دیگر فضایی مناسب برای کودکان مبتلا به بیش فعالی

مارال خورشیدی

مربی ژیمناستیک

مهتا سعیدی

مربی ژیمناستیک مدرن

مارال خورشیدی

مربی باله و ژیم

مهتا سعیدی

مربی باله و رژیم

تصاویر شعبه اسپین شهر زیبا

امروزه مزایای ژیمناستیک برای کودکان بیش فعال به اثبات رسیده است. ژیمناستیک و ورزش های دیگر فضایی مناسب برای کودکان مبتلا به بیش فعالی

مجموعه ورزشی باله و ژیمناستیک اسپین، شعبه شهران

همه ما می دانیم که داشتن تحرک و فعالیت های فیزیکی برای کودکان بسیار لذت بخش و البته بسیار مهم است. کودکان سرشار از انرژی هستند. ورزش های مختلف و همچنین بازی هایی که دارای فعالیت بدنی زیادی است، فرصت مناسبی را برای تخلیه انرژی بالای کودکان فراهم می کند. اما امروزه که خانه ها معمولا حیاط و فضای باز ندارند، بستر مناسبی برای تحرک کودکان در داخل خانه مهیا نمی شود.

به همین خاطر است که باشگاه ورزشی اسپین در شعبه شهران فضای مناسب و امکانات ویژه ای را برای ورزش کودکان فراهم نموده است تا والدین بتوانند با اطمینان خاطر فرزند دلبند خود را به کلاس های ورزشی بفرستند.

در مجموعه ورزشی کودکان در محله شهران دو ورزش باله و ژیمناستیک تدریس می شود. باله و ژیمناستیک هر دو ورزش هایی هستند که علاوه بر تقویت جسمی کودکان، تاثیرات مثبتی نیز بر روی بعد ذهنی و روانی آن ها نیز می گذارند.

علاوه بر آن، زمان مناسب برای شروع یادگیری این دو ورزش به طور معمولا سنین کودکی می باشد. به همین خاطر است که تا به امروز کلاس های باله و ژیمناستیک مدرسه ورزشی اسپین مورد استقبال بسیاری از والدین و همچنین کودکان قرار گرفته است. در ادامه به معرفی هر یک از کلاس های مجموعه ورزشی اسپین در شعبه شهران می پردازیم.

کلاس باله در شهران

محیط بهداشتی، مربیان مهربان و حرفه ای و متد های به روز و تخصصی آموزش در کلاس های باله شهران، شرایط ایده آلی را جهت یادگیری رقص باله از سطوح مبتدی تا پیشرفته برای افراد فراهم نموده است. هر چند که در کلاس های مجموعه اسپین، بیشتر به آموزش کودکان پرداخته می شود، اما هر فردی می تواند در این کلاس های شرکت کند و باله را به صورت حرفه ای فرا گیرد. رقص باله فواید بسیاری برای کودکان دارد.

کودکی که از در سنین پایین شروع به یادگیری باله می کند، علاوه بر مهارت های بدنی، توانایی های ذهنی بیشتری را نسبت به هم سن و سالان خود کسب می کند. همچنین اعتماد به نفس او افرایش می یابد و کودک امادگی بیشتری برای ورود به اجتماع پیدا می کند. در کلاس های مجموعه اسپین در شهران، دو نوع باله کلاسیک و مدرن آموزش داده می شود. بنابراین متقاضیان می توانند با توجه به علاقه خود یکی از این کلاس ها را برای شروع یادگیری رقص باله انتخاب کنند.

آموزش ورزش ژیمناستیک در شهران

ژیمناستیک یکی دیگر از ورزش هایی است که با تقویت مهارت های بدنی کودکان، به رشد و نمو آن ها کمک می کند. البته موفقیت در این ورزش و رشد مناسب بدن زمانی ممکن می شود که کودک ژیمناستیک را تحت نظر یک مربی باتجربه و حرفه ای فرا گیرد. در کلاس های ژیمناستیک شهران، ژیمناستیک تخصصی و ریتمیک توسط متخصصان مجرب در این حرفه آموزش داده می شود.

ژیمناستیک ریتمیک شامل انجام حرکات نمایشی با استفاده از حلقه، توپ و روبان همراه با ریتم موسیقی می شود. به همین دلیل جزء ورزش های مفرح و هنری به حساب می آید. کلاس های ژیمناستیک تخصصی و ریتمیک در مجموعه ورزشی شهران، زیر نظر مربیان و متخصصان و با استفاده از متدهای به روز در جهان آموزش داده می شود.

مزایای ثبت نام در کلاس های باله و ژیمناستیک شهران

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با
[theme-my-login]

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با
[theme-my-login action="register"]

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید.