ژیمناست های قزوینی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان رقابت های اردوی انتخابی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان، حمید قاقزانی  و نیما بیگدلو از قزوین به اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان راه یافتند.

رقابتهای انتخابی تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان زیر نظر رضاخیرخواه سرمربی قزوینی تیم ملی بزرگسالان برگزار شد.

سالن شهیدان آذرپی تهران  میزبان اردوی تیم ملی بود.

درخشش تیراندازان استان در هفته اول لیگ برتر بانوان کشور

در پایان رقابت های هفته اول لیگ تیراندازی تفنگ و تپانچه بانوان در تپانچه انفرادی، الهام هریجانی تیرانداز قزوینی تیم مقاومت قهرمان شد و در بخش تیمی تفنگ و تپانچه هم تیم قزوین در این هفته حریفان خود را شکست داد.

زهره احمدی از قزوین هم سرداور این رقابتها بود، هفته اول لیگ تیراندازی تفنگ و تپانچه بانوان در تهران برگزار شد.

درخشش تکواندوکاران نوجوانان استان در رقابت های قهرمانی کشور

در پایان این رقابت ها، آرین آرش قهرمان شد، محمد آجرلو به نایب قهرمان دست یافت و آرین حیدری هم سوم شد.

تیم استان با یک طلا، نقره و برنز در جایگاه پنجم کشور ایستاد.

بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان پسر در مجموعه ورزشی "شهید دستغیب" شیراز برگزار شد.

مسابقات دوچرخه سواری کراس کانتری قهرمانی بانوان استان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید

در این قابت ها نرگس فرجی از تیم کیوب با زمان ۲۲دقیقه قهرمان شد، مهتاب کوهی از  مسیر سبز بازمان  ۲۶دقیقه و آنیتا وارسته از کمیته همگانی با زمان ۳۰دقیقه دوم و سوم شدند.

این رقابت ها با شرکت ۱۴ ورزشکار در مسیر باراجین و بوستان فدک برگزار شد.

تیم فوتسال مقاومت قزوین نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال جوانان شد

در پایان این رقابت ها و در بازی فینال، تیم فوتسال مقاومت قزوین برابر  شهرداری رشت میزبان این رقابت ها شکست خورد و به نایب قهرمانی رسید.

این بازی در پایان ۳ - ۲ به سود تیم شهرداری رشت به پایان رسید.

نماینده استان در مرحله نهای این رقابت ها به یک برد، یک تساوی و یک شکست رسید.

این رقابتها در سالن آتش نشانی رشت برگزار  شد.

دومین دوره مسابقات شطرنج بلیتس جام قزوین با شناخت نفرات برتر به پایان رسید

در این مسابقات که در ١١ دور به روش سوییسی برگزار شد. محمود اسکندری از استان البرز به مقام قهرمانی رسید،   بهرنگ بزرگر  از گیلان و از میثم خطیبی زنجان اول تا سوم شدند.

فرهاد کربلایی صادقی، آبتین عطاخان، رضا مهدوی و بهراد خلیلی در رده های رده سنی بالای ٥٠، زیر ١٤، ١٢ و ١٠ قهرمان شدند.

دومین دوره مسابقات بلیتس جام قزوین  با شرکت ٨٨ بازیکن سردار آزادگان برگزار شد.

جشنواره بزرگ مینی والیبال استان بزرگداشت روز قزوین با شناخت برترین ها به پایان رسید

در رقابت های متولد، ۸۵ تیم احسان ۲ اول شد، تیم ‌های احسان ۱ و مهرداد عناوین دوم وسوم را کسب کردند. در سنین ۸۴  تیم های کوثر، کانون جهش و مهرنوین اول تا سوم شدند و در رده سنی ۸۳، گلدکیش بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های ۲۲بهمن و احسان دوم و سوم شدند.

این رقابت ها با  انجام ۱۲۰ بازی و شرکت ۶۱ تیم در سه رده سنی در سالن شهید بابایی برگزار شد.

بانوی قزوینی سرپرست تیم ملی کشتی بانوان شد

مه سیما بابایی به عنوان سرپرست به چهارمین اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان  دعوت شد.

اردوی آماده سازی تیم ملی آلیش بانوان طی روزهای ۱۴ تا ۲۴ شهریورماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا (ایندور گیم) روزهای ۲۶ شهریور تا ۵ مهر در شهر عشق آباد ترکمنستان برگزار می شود.
   1396/6/27 11:34

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )