مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان کشور در البرز آغاز شد
به گزارش خبرنگار مهر، خسرو ساکی در مراسم افتتاحیه مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان پسر و دختر سراسر کشور که صبح پنج شنبه در سالن اختصاصی ژیمناستیک شهدای ۱۷ شهریور به میزبانی استان البرز برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار شهید فرهنگی، اظهار کرد: تربیت بدنی و مقوله حائز اهمیت سلامت یکی از مهم ترین برنامه های در دستور کار وزارت اموزش و پرورش محسوب می شود که در سند تحول نیز یاد شده است.

 وی در ادامه این مراسم و سخنرانی خود افزود: بدون شک ورزش؛ کارکرد تندرستی و سلامت جسمی داشته که بستر ساز مکارم اخلاقی و رشد اجتماعی دانش آموزان، جوانان و نوجوانان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز بیان کرد: طرح هایی تحت عنوان حیات پویا، المپیاد درون مدرسه ای، مدرسه قهرمان و مسابقات دانش اموزان در سطوح مختلف برای تحقق سلامت دانش آموزان و پرورش مکارم اخلاقی آن ها اجرایی شده است.

وی با تاکید بر اینکه یکم لغایت ۱۷ شهریور سال جاری شاهد برگزاری این دوره از مسابقات در دو بخش دختران و پسران خواهیم بود، گفت: ۲۷ تیم در مقطع ابتدایی و ۲۳ تیم در دوره متوسطه پسران در این رقابت ها حاضر شده اند.

ساکی تاکید کرد: ۲۳ تیم در دوره ابتدایی و ۱۵ تیم در دوره متوسطه در بخش دختران در مسابقات ژیمناستیک دانش اموزان سراسر کشور با یکدیگر به رقابت می پردازند.
   1396/6/27 11:34

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )