اسپین  یک باشگاه ورزشی است که در آن ۴ هدف اصلی شامل: ژیمناستیک ریتمیک نمایشی، اسکیت نمایشی، ایروبیک ریتمیک و ژیمناستیک تخصصی از پایه تا پیشرفته آموزش داده می شود. ژیمناستیک ریتمیک بر اساس دوره های تخصصی آکادمی رعد انگلستان با اصطلاحات اصلی فرانسوی و انگلیسی آموزش داده می شود.

آکادمی RAD در انگلستان، سازمانی شناخته شده در سطح جهان در زمینه ژیمناستیک ریتمیک است. در حالیکه دانش آموزان به طور مداوم حرکات، حالت ها و تکنیک های جدید را فرا می گیرند، مجموعه ای از تمرین ها را انجام داده و برای رسیدن به استاندارد های لازم جهت گذراندن امتحان سالانه تلاش می کنند. دانش آموزان سطح ۱ و بالاتر باید دو بار در هفته در کلاس ها شرکت کنند و در صورتی که تنها یک جلسه در هفته شرکت کنند، ممکن است صلاحیت لازم برای گذراندن امتحان سالانه را نداشته باشند.

در این دوره ها آموزش ها به صورت پیش مقدماتی، مقدمانی، سطح ۱ و بالاتر و بر اساس رده بندی از ۳ سال به بالا ارائه می شوند. در پایان هر دوره از ژیمناست یک آزمون گرفته می شود که در صورت قبولی به سطح بالاتر می رود. در اسپین، ژیمناستیک ریتیمک تا سطح ۸ آموزش داده می شود.

 

مشاور تغذیه :

سیما حاجی رحیمی، کارشناس و مشاور تغذیه، به شماره نظام پزشکی: ت.۵۹۸۱

فارغ التحصیل رشته علوم تغذیه از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

عضو انجمن تغذیه ایران

عضو انجمن پیشگیری و درمان چاقی ایران

دارای پروانه دفتر کار علوم تغذیه تهران

 

سوابق:

۲ سال سابقه کار دولتی در مراکز بهداشتی و درمانی تهران

۲ سال سابقه کار در شرکت های دارویی علم فارمد گستر و داروسازی سپیداج

۱ سال سابقه کار رژیم درمانی در مطب

 

دارای گواهینامه حضور در:

کارگاه تغذیه و رژیم درمانی بیماران کلیوی/ اسفند ۹۲

اولین کنگره بین المللی تغذیه ایران/ آذر ۹۳

دومین همایش سرطان و پیشگیری/ بهمن ۹۳

دوره آموزشی عملی کمک های اولیه در کانون هلال اهمر/ تیر ۹۴

سمینار مکمل های غذایی و رژیمی با نگاهی به سلامت مکمل های ورزشی/ مرداد ۹۴

کارگاه آموزشی مکمل های افزایش و کاهش وزن در چهارمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی / خرداد ۹۵

کارگاه تغذیه کودکان در انجمن تغذیه ایران/ مرداد ۹۵

همایش و کنگره مکمل های غذایی و رژیمی/ اردیبهشت ۹۶

 

اهداف ما در اسپین

– ارائه ورزش های سرگرم کننده، خلاق و شاد که بر پایه ساختار منسجم قرار می گیرند و مخصوصا به کودکان اجازه می دهند تا در کنار همسالان خود کار کنند. مربیان اسپین که هر کدوم دارای مدرک تخصصی مربی گری هستند، بچه ها را برای شرکت در کارهای گروهی و همکاری با یکدیگر آماده می کنند.

– در اسپین ژیمناستیک ریتمیک کاملا به صورت اصولی و ترمیک ارائه می شودو برای هر رده ی سنی پکیج آموزشی ویژه بر اساس قوانین کالج آموزشی انگلستان تدوین می شود. در این پکیج، تمامی حرکات و آموزش های مرتبط با آن دوره قرار داده شده است.

– ژیمناستیمک ریتمیک یک ورزش منحصر به فرد غیر کلامی برای بیان فرد و توانایی های او محسوب می شود و شرکت در این ورزش هیچ محدودیت سنی ندارد.

– در ژیمناستیک ریتمیک برای هر حرکت، یک آهنگ مخصوص مشخص شده است که در طولانی مدت سبب می شود تا یادگیری فرد و قدرت ذهنی اون دو چندان شود.

– چنین ورزشی تاثیر بسزایی در حفظ آرامش روحی و روانی افراد دارد و می تواند فشار عصبی ناشی از کلاس درس، محیط کار و یا حتی برخی مشکلات زندگی را کمتر کند.

علاوه بر موارد فوق تجربه ما در اسپین ثابت کرده که ژیمناستیک ریتمیک نقش بسزایی در افزایش اعتماد به نفس افراد دارد تا جایی که بسیاری از کودکانی که در ابتدای ورود کم رو یا خجالتی بوده اند، در پایان آموزش، به راحتی در مسابقات بین باشگاهی و برنامه های گروهی شرکت می کردند.

برای راحتی رفت و آمد شما عزیزان مفتخریم که با ۹ شعبه در تهران در خدمت شما باشیم که اطلاعات و شماره تماس هر شعبه در قسمت تماس با ما درج شده است.

شما می توانید اسپین را در اینستاگرام با آی دی ESPINCLUB@ دنبال کنید.