دختران ژیمناستیک کار آذربایجان غربی قهرمان مسابقات شمال غرب شدند
به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات هم در بخش دختران وهم در بخش پسران بنا به تفاهم نامه ادارات ورزش و جوانان منطقه شمال غرب کشور به ‌صورت همزمان در دو سالن جداگانه با رقابت تیم‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و کردستان در استان اردبیل برگزار شد.

در این رقابت ها تیم دختران آذربایجان غربی با کسب ۱۷۵.۸۵ امتیاز مقام نخست را از آن خود کرد و تیم دختران کردستان با کسب ۱۶۳.۵۲ امتیاز و تیم دختران آذربایجان شرقی با کسب ۱۵۸.۸۰ امتیاز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی دختران که در حرکات زمینی و رده سنی ۱۰، ۱۱ و ۱۲ سال برگزار شد، رامیلا نصری از آذربایجان غربی با کسب ۱۱.۵۵ امتیاز مقام نخست را به دست آورد و کانی ممکانی از آذربایجان غربی با کسب ۱۱.۵ امتیاز مقام دوم را از آن خود کرد و کیمیا میر کاظمی از اردبیل با کسب ۹.۵ امتیاز توانست در جایگاه سومی قرار گیرد.

در بخش انفرادی دختران و در حرکات زمینی ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال نیز ملیسا نجف اشرفی از آذربایجان غربی با کسب ۱۲.۲۵ امتیاز، زهرا فضل فضائل از آذربایجان شرقی با کسب ۵.۸ امتیاز و هانیه هژبری از اردبیل با کسب ۳.۳ امتیاز به ترتیب در مقام‌های نخست، دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش پارالل ۱۰، ۱۱ و ۱۲ سال این مسابقات، کیانا فتحی از کردستان با کسب ۱۲.۸ امتیاز جایگاه نخست را از آن خود کرد و المیرا اعظمی از آذربایجان غربی با کسب ۱۰.۶ امتیاز نیز در جایگاه دومی قرار گرفت و الناز جمال خانی از اردبیل با کسب ۷.۳ به مقام سومی دست یافت.

نتایج بخش پرش خرک ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال نیز به شرح ذیل است، کانی جمیانی از آذربایجان غربی با کسب ۱۰.۸۵ امتیاز، مبینا کریم زاده از آذربایجان شرقی با کسب ۱۰.۳۲ امتیاز و عسل رحیمی از کردستان با کسب ۱۰.۱۷ امتیاز به ترتیب به عنوان نفرات برتر این بخش معرفی شدند.
   1396/6/27 11:34

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )